Něco málo o nás

Tvorbou webových stránek se zabýváme od roku 2007, kdy jsme objevili kouzlo tvorby webů a jsme nadšenci, kteří se snaží vytvořit moderní a originální design pro každou stránku, kterou vytvoříme. Umíme PHP a redakční systému, které jsou celosvětově uznávané. Všechny naše webové stránky jsou responzivní a tak jsou jak pro PC tak pro tablet a telefon. Tvoříme weby od jednoduchých osobních stránek po pokročilejší weby s více funkcemi. Dokážeme splnit přání jak blogerům, středním firmám tak všem kdo chtějí prorazit ve světě internetu se svojí internetovou prezentací

Všechny naše webové stránky jsou pro mobil i počítač či pro tablet. Jedná se o responzivní webové stránky, které se zobrazují na všech zařízeních. Můžete si vybrat z mnoha designů a rozložení stránek tak aby nejlépe vyhovovali vašim představám. Vzhled a provedení webu rozhodne o tom, jestli bude váš web pro uživatele lákavý a jestli ho navštíví znovu. U webů se držíme nejnovějších trendů a dbáme, aby vzhled plně korespondoval s požadavky moderní doby, proto dbáme na propracovaný vzhled, který umí rychle zaujmout.

K tvorbě webových stránek patří také optimalizace pro vyhledávače, kterou se také zabýváme a umíme dát stránkám ten správný drive aby byly dohledatelné a přivedli vám více návštěvníků. Umíme také registraci zpětných odkazů do Českých katalogů, které patří do SEO a je nezbytnou součástí kvalitní optimalizace. Nastavíme vám také Google Analytics aby jste mohli sledovat návštěvnost a statistiky stránek.
Již dnes Neváhejte a nechte si vytvořit vlastní prezentaci na internetu a budete vidět

Tvorba internetových přezentací

Tvorba internetových prezentací

Tvoříme webové stránky v redakčním systému, který je velice příjemný pro uživatele a můžete si tak následně sami editovat a přidávat články, přidávat fotografie a mnoho dalšího dle vaší představy.

Než začneme s tvorbou webových stránek tak je třeba, abychom věděli čím se zabýváte a jakou máte představu o funkčnosti webu. Je třeba se rozhodnout jestli půjde o statickou prezentaci firmy nebo dynamické stránky, které budou často aktualizovány a budou mít za účel přivést více zákazníků a návštěvníků

Je třeba si ujasnit několik otázek než začneme plánovat nový web:

Bude váš web prodávat produkty nebo nabízet služby
Budete chtít časem propojit s Ezopem
Kde budu chtít zaujmout své zákazníky (díky vyhledávání na internetu, doporučení nebo jiným způsobem)
Jaké mám výhody oproti konkurenci
Bude třeba, aby web obsahoval blog
Budete chtít představit svůj team

Orientační ceny naší práce

Chceme aby jste měli představu kolik to u nás stojí

heading_border

Práce programátora

Nastavení webu a grafika

cz790/hodina

  • Hodina práce programátora či grafika
  • Podpora na emailu či telefonu

Nastavení reklamy

PPC reklamy pro jeden produkt

czk2900/jednorázově

  • Nastevení reklamní kampaně

Správa webu základ +

Budeme se starat o váš web

czkod 1990/měsíčně

  • Pravidelná aktualizace webu a doplňků
  • Hostingové služby pro váš web - až 1 GB
  • Oprava při nefunkčnosti
  • 2 Hodiny práce programátora měsíčně