WordPress instagram – pluginy

WordPress instagram – pluginy

Instagram je dnes jedna z nejpoužívanějších sociálních sítí, kde se můžete setkat se zajímavými fotografiemi a mnoho firem používá instagram jako svou propagaci, nebo si najímá uživatele instagramu aby propagovali jejich produkty.

Ukážeme vám pár wordpress pluginů, které jsou zdarma i placené, díky kterým si můžete přidat instagramový feed (fotky z instagramu) na vaše webové stránky. Propagace instagramových fotek na vlastním webu může být dobrá podpora vašeho webu či podnikání. Lidé tak vidí, že jste aktivní a můžete jim tak ukázat proč jste lepší než ostatní. Navíc se s vámi mohou uživatelé spojit nebo vaše příspěvky komentovat

Istagram feed

Instagram Feed je jeden z nejpopulárnějších pluginů zdarma pro tvorbu obsahu na vašich stránkách s vynikajícím uživatelským hodnocením a více jak 400 000 aktivními instalacemi.

Jakmile si tento plugin nainstalujete, ihned můžete zobrazovat obsah vašeho instagramu na svých webových stránkách. Díky tomuto pluginu získáte jednoduchou kontrolu nad příspěvky, které se zobrazují na vašem webu. Zvolit si můžete pozadí, počet zobrazených obrázků a logo instagramového účetu.

Propojení vašeho instagramového účtu provedete přímo v administraci tohoto pluginu

Feed Them Social

Feed Them Social může zobrazovat nejen instagramové příspěvky, ale také Facebook, Twitter a Pinterest.

Pokud chcete zobrazovat více informací, než jen ty z instagramu, tak může být Feed Them Social plugin ideálním řešením. Podporuje alba, skupiny, události, PINY a mnoho dalšího z populárních sociálních sítí. V případě, že budete používat plugin bez rozšíření, tak budete moci zobrazovat obsah sociálních sítí, které jsou vaše, ale také ostatních.

Plugin je zařízený pro veškeré zařízení včetně mobilního telefonu či tabletu. Pokud chcete naprosto dokonalou podporu pluginu, je zde možnost rozšíření na prémiovou verzi.

EnJoy Plugin for Instagram

EnJoy Plugin fo Instagram nabízí širokou škálu možností nastavení jak se budou instagramové fotografie zborazovat na vašem webu.

Díky možnosti nastavení klasického tabulkového zobrazení či Carusselu získáte možnost zborazovat konkrétní instagramové účty, hashtage a další. Máte také možnost využít widgetu postranního panelu nebo shortcody, které můžete umístit na kterékoli místo na vašem webu.

 

nevíte si rady s vašim webem či implementací jakéhokoli pluginu či kódu? Rádi pro vás vše zařídíme a postavíme vám krásné webové stránky a budeme se o ně pravidelně starat.