Yoast SEO plugin – Co je nejlepší SEO nástroj pro začátečníky?

Admin Nicol Komentáře 0 Červenec 5, 2019

Yoast SEO plugin – Co je nejlepší SEO nástroj pro začátečníky?

Provozujete webové stránky na redakčním systému WordPress a hledáte ten nejlepší a nejjednodušší plugin pro SEO optimalizaci? Vybrali jsme pro vás jeden asi vůbec ze dvou nejoblíbenějších pluginů a to Yoast SEO plugin.

Yoast SEO plugin vznikl v roce 2010 a byl vytvořen člověkem jménem Joost de Valk. Neustálím vylepšováním a aktualizací pluginu se stal hlavním soupeřem v konkurenci SEO pluginů. Tento plugin obsahuje všechny funkce, které potřebuje k získání maximálnímu výkonu SEO výhod pro vaše webové stránky.

Pojďme se kouknout na to jak Yoast SEO funguje a jak jej nainstalovat.

Instalace

Trvá hodně dlouho než získáte praxi v SEO optimalizaci a pochopíte koncepty SEO pro webové stránky. Tento Yoast SEO plugin by měl usnadnit začátečníkům nastavit SEO optimalizaci webových stránek bez jakýchkoli speciálních dovedností.

První věc kterou musíte udělat je stáhnout a nainstalovat plugin Yoast SEO . Pokud nevíte jak nainstalovat wordpress plugin sledujte náš wordpress blog pro začátečníky.

Po aktivaci pluginu přejděte na stránku SEO >>>> Dashboard . spustí se vám tak průvodce nastavení SEO pluginu. A postupnými kroky, které jsou velice dobře zpracované jak po vizuální stránce, tak po stránce obsahové nastavíte plugin aby fungoval pro co nejlepší výsledky. Viz fotografie.

Yoast SEO plugin a jeho základní verze je samozřejmě zdarma. Tento plugin nabízí také placenou prémiovou variantu, která je rozšířená na mnoho dalších funkcí. Jelikož SEO optimalizace je každodenní práce a je třeba sledovat výsledky, statistiky a vyhodnocovat úspěšnost je dobré mít pomocníka, který vám tyto úkoly jako začátečníkovi ulehčí. A v tomto je Yoast SEO plugin opravdu dobrý. V některém z dalších článků si probereme funkčnost SEO pluginu All in one SEO pack.

Nevíte si rady se SEO optimalizací? Neváhejte nás kontaktovat a my vám rádi poradíme.